Marilyn Manson rozstał się z perkusistą

/ 28 marca, 2019

Z zespołu Marilyn Manson odszedł perkusista Gil Sharone. Grał on z zespołem od 2014 roku. O swojej decyzji zakomunikował za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku.

Marilyn Manson kończy nagrywać nowy album

Gil Sharone napisał:

Po pięciu niesamowitych latach w zespole Marilyn Manson, postanowiłem opuścić zespół. To był jeden z najjaśniejszych etapów mojej kariery, ale pora podążyć za innymi projektami. Pozdrowienia dla Mansona i ziomali, z którymi dzieliłem scenę, a także dla fanów. Było zajebiście.

Gil Sharone zanim dołączył do Marilyna Mansona, bębnił w wielu innych grupach, z czego najbardziej znana była The Dillinger Escape Plan, z którą nagrał album „Ire Works”. Ponadto grał w Stolen Babies, a także Team Sleep, w którym śpiewał Chino Moreno z Deftones. Zagrał także na płycie „V Is for Vagina” zespołu Puscifer.

%%REKLAMA%%

Tymczasem Marilyn Manson pochwalił się ostatnio na swoim Instagramie, że jest w drodze do studia Shootera Jenninsa, gdzie będzie dokańczał swój nowy album. Nieoficjalnie mówi się, że następca „Heaven Upside Down” z 2017 roku opublikowany zostanie w najbliższych miesiącach.

Manson i Jennings współpracowali już w 2016 roku, gdy nagrali cover utworu „Cat People (Putting Out Fire)Davida Bowiego z myślą o albumie drugiego z wymienionych.

rf | fot. Facebook

KOMENTARZE

Przeczytaj także