Marilyn Manson zgasił kontrowersyjnego polityka, który szukał jego poparcia [FOTO]

/ 2 kwietnia, 2020

Joe Exotic (w rzeczywistości Joseph Allen Maldonado-Passage) to amerykański polityk, który niegdyś prowadził zoo, ale postawiono mu 19 zarzutów znęcania się nad zwierzętami i dwa zarzuty zlecenia morderstwa działaczki na rzecz zwierząt, Carole Baskin.

Exotic startował w wyborach na prezydenta USA (jako kandydat niezależny) oraz na gubernatora Oklahomy. W obu przypadkach bez powodzenia. Próbował też swoich sił jako piosenkarz country.

Marilyn Manson ujawnił, że kiedy Joe Exotic ubiegał się o fotel gubernatora, wysłał mu wiadomość z prośbą o poparcie. Napisał w niej:

Czy chciałbyś mnie poprzeć? Nie proszę o pieniądze. Tylko o możliwość wykorzystania twojego nazwiska jako osoby mnie popierającej.

Manson odpisał mu:

Nope. Don’t Fuck With Cats.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nope. Don’t Fuck With Cats.

Post udostępniony przez Marilyn Manson (@marilynmanson)

20 marca 2020 roku Netflix opublikował siedmioodcinkowy serial dokumentalny o Joe Exoticu, zatytułowany „Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

%%REKLAMA%%


.

REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rock”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także