Marilyn Manson znalazł się pod lupą detektywów z Los Angeles

/ 18 lutego, 2021


Śledczy z Los Angeles badają, czy w sprawie Marilyna Mansona doszło do popełnienia przestępstwa.


Marilyn Manson został oskarżony na początku lutego przez swoją byłą partnerkę, Evan Rachel Wood, że kiedy byli razem znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Od tamtej pory dołączyło do niej kilka innych kobiet, które wysunęły podobne zarzuty.

Jak donosi portal „TMZ” detektywi z biura szeryfa Los Angeles zamierzają przesłuchać jedną z ofiar. Celem przesłuchania ma być ustalenie, czy doszło do popełnienia przestępstwa, a jeśli tak, to zdecydowanie jakie kolejne kroki śledztwa będą podjęte.

Od czasu oskarżeń, muzyka skrytykowało wielu jego przyjaciół, w tym Trent Reznor i Wes Borland. Współpracę rozwiązał z nim jego menadżer, który prowadził jego sprawy od 1996 roku, a także wytwórnia. Manson został usunięty też z listy płac seriali, w których miał wystąpić.

Marilyn Manson zaprzeczył oskarżeniom partnerek pisząc:

Oczywiste jest, że moje życie i sztuka działają jak magnes na wszelkiego rodzaju kontrowersje, ale ostatnie oskarżenia skierowane w moją stronę są okropnym zniekształceniem rzeczywistości. Moje intymne relacje zawsze opierały się na obopólnej zgodzie i dotyczyły partnerów, którzy myślą podobnie jak ja. Niezależnie od tego jak – i dlaczego – teraz pojawiają się fałszywe relacje dotyczące przeszłości, taka właśnie była prawda.

KOMENTARZE

Przeczytaj także