Mark Tremonti (Alter Bridge) pisze nową powieść

/ 28 listopada, 2019

Mark Tremonti zadebiutował jako powieściopisarz książką „A Dying Machine”, którą napisał razem z Johnem Shirleyem i która towarzyszyła jego ostatniej solowej płycie pod tym samym tytułem.

Gitarzysta Alter Bridge w rozmowie dla „Teraz Rocka” zdradził, że pisze już kolejną powieść. Uchylił nam rąbka tajemnicy i powiedział, o czym ona będzie:

Akcja książki dzieje kilka tysięcy lat po nuklearnej zagładzie ludzkości. Wyobraź sobie, że wybucha wojna nuklearna i po kilku tysiącach lat życie na ziemi się odradza i ludzkość przechodzi ponownie przez kolejne etapy rozwoju. Akcja tej książki dzieje się w nowej epoce żelaza. Ewolucja przebiegła tam nieco inaczej, w książce pojawiają się więc ogromne jastrzębie, które potrafią porwać człowieka. Główną postacią jest dzieciak, który jest posłańcem musi przemierzać pustynię, dostarczając wiadomości do innego królestwa. Jest to jakby książka fantasy osadzona w średniowieczu, ale akcja dzieje się w przyszłości.

%%REKLAMA%%

Zespół Alter Bridge jest w trakcie trasy koncertowej promującej album „Walk The Sky”, który ukazał się w październiku tego roku. Grupa niedawno wystąpiła w warszawskiej Arenie Ursynów. Więcej o tym koncercie przeczytacie w styczniowym numerze „Teraz Rocka”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także