Mark Tremonti wskazuje najbardziej satysfakcjonującą płytę. Może nagra drugą część

/ 12 czerwca, 2023


Która płyta, jaką nagrał Mark Tremonti jest dla niego najbardziej satysfakcjonująca? Odpowiedź może zaskakiwać.


Mark Tremonti ma na koncie wiele płyt nagranych z zespołami Alter Bridge, Creed, a także Tremonti. Jednak to jego solowa płyta z piosenkami Franka Sinatry okazała się dla niego najbardziej satysfakcjonująca.

W wywiadzie dla „Guitar Interactive” zapytany o płytę, która dała mu najwięcej satysfakcji, wskazał właśnie wydaną w 2022 roku „Tremonti Sings Sinatra”:

To była prawdopodobnie najbardziej satysfakcjonująca płyta. Zebraliśmy dzięki niej ponad milion dolarów na cele charytatywne. Bardzo mi się to podoba.

Tremonti przyznał też, że może nagrać drugą płytę z piosenkami Franka Sinatry. Niedawno dał koncert dla córki Franka Sinatry, Tiny. Spotkał tam Charlesa Pigone’a, który zajmuje się spuścizną po Sinatrze. Mark wspomina:

Powiedział mi: „Gdy tylko nadejdzie pora na część drugą, daj mi znać”. Rozmawiałem też z Trishą Yearwood, która też chce nagrać drugą część. Może więc uda nam się zaśpiewać w duecie.

Mark Tremonti przy współpracy z National Down Syndrom Society przygotował album z piosenkami Franka Sinatry. Płyta „Tremonti Sings Sinatra” ukazała się 27 maja 2022, a dochód z niej przekazany został na NDSS. W nagraniu płyty udział wzięli członkowie zespołu Franka Sinatry.

KOMENTARZE

Przeczytaj także