Mary J. Blige wystąpi w serialu Netflixa autorstwa wokalisty My Chemical Romance

/ 13 lutego, 2018

Gerard Way, wokalista My Chemical Romance, w latach 2007-2013 stworzył serię komiksów „The Umbrella Academy”, opowiadającą historię „dysfunkcyjnej rodziny superbohaterów”. Netflix tworzy teraz serial na podstawie komiksu.

Ozzy Osbourne chce nagrać album

Mary J. Blige wcieli się w rolę Cha-Cha – bezlitosnej i nieortodoksyjnej płatnej zabójczyni, która podróżuje w czasie, eliminując wskazane cele. Gerard Way osobiście obejmie rolę producenta wykonawczego powstającego serialu. Zdjęcia rozpoczęły się na początku 2018 roku, ale jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie jego premiera, ani ile będzie liczył odcinków.

Zespół My Chemical Romance zawiesił działalność w 2013 roku po wydaniu czterech studyjnych albumów. Rok później Gerard Way wydał solowy album „Hesitant Alien”, objął także rolę współtwórcy serialu „The Aquabats! Super Show!” emitowanego przez The Hub. W zeszłorocznym wywiadzie dla „Billboard” wypowiedział się o potencjalnej możliwości powrotu My Chemical Romance:

Nie będę wskazywał, kiedy się zejdziemy. Obecnie wszyscy robimy rzeczy, które naprawdę nas cieszą. W pewnym sensie wcale nie tęsknię za grą w zespole. [My Chemical Romance] stanowiło tak dużą wartość, że stawało się to niewygodne. Zabierało całe moje prywatne życie. Jestem jednak szczęśliwy, że wciąż trzymamy się razem. To jest dla mnie ważniejsze od czegokolwiek innego.

Pozytywne relacje miedzy muzykami przyczyniły się do rozpoczęcia współpracy Gerarda Waya z gitarzystą Rayem Toro, który również należał do My Chemical Romance. Stworzyli oni wspólnie dwa utwory na potrzeby ekranizacji komiksu należącego do Waya, „Cave Carson Has a Cybernetic Eye”. Te dwa single to „Into The Cave We Wander” i „Pogi's Cavern”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także