Mary Komasa opublikowała nowy teledysk [WIDEO]

/ 22 marca, 2019

„Degenerate Love” to pierwszy teledysk zapowiadający zbliżający się drugi album Mary Komasy „Disarm”, który ukaże się w tym roku. Video wyreżyserował mieszkający w Berlinie tancerz i performer MJ Harper.

Stworzyliśmy przestrzeń, w której stopniowo pochłania nas energia wytworzona przez znajdującą się w niej grupę postaci. Panuje w niej atmosfera brudna, lepka, a jednocześnie przepełniona pięknem. W człowieku zawsze pociągała i inspirowała mnie zdolność do zaakceptowania własnej niedoskonałości. To błędy i niedociągnięcia stanowią dla mnie nasz prawdziwy obraz. Jeśli wspólnie z kilkoma obcymi osobami wybieram się na wyprawę na planetę Mars, nie mam wyboru: muszę zaufać moim towarzyszom oraz zrozumieć ich emocje. Muszę podzielić się z nimi swoją miłością. To emocjonalne wyzwanie towarzyszyło nam w czasie pracy nad teledyskiem. Czemu nie potrafimy zaakceptować w sobie tego, co najbardziej ułomne? Wiele z nas boryka się ze wstydem. Ważną częścią mojej filozofii twórczej jest zaakceptowanie w sobie i pokazanie innym swoich niedoskonałości. Ogólnie, przesłaniem „Degenerate Love” jest apel, żebyśmy zaprzestali wysyłać nasze komunikaty w kosmos, a skierowali je ku sobie.

– tak o nowym utworze i jego przesłanie wypowiada się Mary Komasa.

%%REKLAMA%%

Zbliżający się album „Disarm”to drugi krążek w karierze artystki, debiutancki zatytułowany po prostu „Mary Komasa” uzyskał nominację do Fryderyka 2016 w kategorii fonograficzny debiut roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także