Maynard James Keenan podał przybliżoną datę wydania nowej płyty Tool

/ 8 lutego, 2019

Danny Carey niedawno podczas spotkania z fanami przyznał, że nowa płyta Tool powinna ukazać się w okolicy kwietnia. Maynard James Keenan jednak zdementował tę plotkę, zapewniając, że album nie ukaże się w kwietniu.

Pierwsza recenzja nowej płyty Toola

Fani jednak nie dają mu spokoju, dopytując się kiedy, w takim razie, można spodziewać się nowego albumu. Wokalista Tool postanowił więc za pośrednictwem Twittera uściślić swoją wypowiedź i podać garść konkretów:

Jesteśmy w połowie miksów. Najprawdopodobniej będzie kilka poprawek. Potem parę kłótni. Potem mastering, okładka, teledysk, wydanie specjalne itd. Przybliżona data wydania płyty – gdzieś między połową maja a połową lipca. Więcej konkretów wraz z postępem prac.

Jest więc szansa, że nowy album Toola ukaże się przed polskim koncertem grupy, który odbędzie się w ramach Impact Festival. Przypomnijmy, że 11 czerwca 2019 roku Tool wystąpi jako gwiazda tegorocznego Impact Festival w krakowskiej Tauron Arenie. Ponadto wystąpią z nim także zespoły Alice In Chains i Black Rebel Motorcycle Club.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także