Maynard James Keenan (Tool) wyjawia, co myśli o Justinie Bieberze

/ 6 września, 2019

Jakiś czas temu Justin Bieber umieścił informację w internecie, ujawniającą, że jest fanem zespołu Tool. Maynard James Keenan zareagował na to, pisząc #bummer.

Tool udostępnił swoje teledyski na YouTube

Na ten komentarz z kolei zareagowała żona Biebera, pisząc:

Musisz być bardzo nieszczęśliwy, skoro poniżasz osoby, które wyrażają swoje uwielbienie dla ciebie.

Maynard James Keenan odniósł się do całej sprawy w wywiadzie dla Zane’a Lowe, mówiąc o Bieberze:

To pewnie dobry dzieciak. Problemem jest całe to gówno, które go otacza. Jest produktem tych wszystkich rzeczy, o których rozmawialiśmy wiele razy. Kiedy napisałem #bummer nie odnosiło się to do niego, tylko do oceanu gówna, jaki się wyleje, bo nie może być fanem Toola w spokoju. Ten ocean leje się od ludzi, którzy tego nie rozumieją i od tych, którzy myślą, że to rozumieją. Będą się wdawać w głupie sprzeczki. A ten biedny dzieciak znajdzie się w samym środku tego wszystkiego.

%%REKLAMA%%

Tool wydał właśnie swój najnowszy album, „Fear Inoculum”. Tool jak zwykle zadbał o oryginalne opakowanie fizycznej wersji płyty: nowa płyta Toola zawiera rozkładaną „wideoborszurę” z 4-calowym ekranem HD, na którym można obejrzeć niedostępny nigdzie indziej film. Poza tym do płyty dołączony został kabel zasilający USB, 2-watowy głośnik, 36-stronicowa książeczka i karta do pobrania mp3.

Więcej o zespole Tool i jego nowej płycie przeczytacie we wrześniowym numerze "Teraz Rocka", który dostępny jest już w sprzedaży.

rf | fot. Travis Shinn

KOMENTARZE

Przeczytaj także