Me And That Man zapowiada „wielkie niespodzianki"

/ 20 listopada, 2019

Me And That Man, na czele którego stoi Adam Nergal Darski pracuje nad drugą płytą. Nergal właśnie pochwalił się tym, że podpisał kontrakt z Napalm Records i Mystic Production.

Nergal kończy nową płytę Me And That Man i zaczyna nowy album Behemotha

W opublikowanym oświadczeniu możemy przeczytać:

To przyjemność pracować z nowymi osobami nad projektem, który pod wieloma względami jest dla mnie nowy. W najbliższych miesiącach czekają was wielkie niespodzianki. Praca nad płytą jest ciężka: trochę krwi i trochę łez, ale poczekajcie, bo warto.

Me And That Man wydał w 2017 roku płytę „Songs of Love And Death”. W projekcie obok Nergala udział wziął John Porter, jednak panowie zakończyli współpracę, o czym Nergal poinformował w „Teraz Rocku”:

Nasze drogi musiały się rozejść. Na tym etapie pozostawię to bez dalszego komentarza. Ale mam pomysł na kolejne dwie płyty, mam parę piosenek w wersji demo, nagranych jeszcze w trakcie prac nad pierwszą płytą. Zrobię je z Matteo Bassolim i z Łukaszem Kumańskim aka Borysem, z którymi graliśmy trasę. Fantastyczni kompani i muzycy. Podsyłają też swoje rzeczy, być może będą mieli swój wkład autorski w nowy album. Chcę robić tylko fajne rzeczy z fajnymi ludźmi. To ważne dla mojego komfortu psychicznego i kreatywności.

%%REKLAMA%%

Po rozstaniu z Me And That Man John Porter nagrał razem z Wojtkiem Mazolewskim album „Philosophia”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także