Me And That Man. Zobacz próbę nowego składu [WIDEO]

/ 4 maja, 2018

2 maja we Wrocławiu zespół Me And That Man zadebiutował w nowym składzie. Johna Portera, który wcześniej współtworzył grupę z Adamem Nergalem Darskim, zastąpił Sasha Boole, ukraiński muzyk folkowy, który wielokrotnie koncertował w naszym kraju, między innymi przed Me And That Man.

Guns N' Roses udostępnili singel zapowiadający specjalny box

Grupa opublikowała film wideo z fragmentem próby przeprowadzonej przed koncertem we Wrocławiu. Możecie obejrzeć go poniżej.

O zmianach personalnych w Me And That Man poinformował Nergal w rozmowie z „Teraz Rockiem”. Nie chciał jednak wyjawić, dlaczego rozstał się z Johnem Porterem:

Nasze drogi musiały się rozejść. Na tym etapie pozostawię to bez dalszego komentarza. Ale mam pomysł na kolejne dwie płyty, mam parę piosenek w wersji demo, nagranych jeszcze w trakcie prac nad pierwszą płytą. Zrobię je z Matteo Bassolim i z Łukaszem Kumańskim aka Borysem, z którymi graliśmy trasę. Fantastyczni kompani i muzycy. Podsyłają też swoje rzeczy, być może będą mieli swój wkład autorski w nowy album. Chcę robić tylko fajne rzeczy z fajnymi ludźmi. To ważne dla mojego komfortu psychicznego i kreatywności.

Me And That Man ma na koncie jedną płytę – wydaną na wiosnę 2017 roku „Songs Of Love And Death”. Jeszcze nie wiadomo, kiedy ukaże się nowy album zespołu, ale Nergal wpierw prawdopodobnie skupi się na zespole Behemoth. Latem tego roku wyruszy w trasę po USA ze Slayerem, a na jesieni ma ukazać się nowy album, następca wydanego w 2014 roku „The Satanist”, który zebrał na całym świecie entuzjastyczne recenzje.

Podczas części trasy koncertowej grupa wykonywała go na żywo w całości, co uwiecznia wydany w kwietniu 2018 roku box DVD/CD „Messe Noire” zawierający dwa koncerty Behemotha oraz sześć teledysków.

rf | fot. Facebook

KOMENTARZE

Przeczytaj także