Megadeth. Kup reedycje trzech albumów zespołu już teraz!

/ 12 sierpnia, 2019

26 lipca 2019 roku do sklepów trafiły reedycje płyt „United Abominations”, „Endgame” i „Th1rt3een” Megadeth. Oprócz wersji CD z dodatkowymi utworami, ukazały się winylowe wersje tych płyt. Remaster wszystkich albumów wykonał Ted Jensen (AC/DC, The Rolling Stones, The Who).

United Abominations” ukazał się 15 maja 2007 roku. Nowe wydanie płyty zostało całkowicie zremasterowane przez producenta Teda Jensena (Guns N’ Roses, Mastodon, Machine Head, Trivium) i zawiera dodatkowy utwór na CD: przeróbkę „Out on the Tiles” Led Zeppelin. Album ukazał się pierwszy raz od 12 lat na winylu i ponownie od 3 lat na CD.

Lista utworów:

 1. Sleepwalker
 2. Washington Is Next!
 3. Never Walk Alone… A Call to Arms
 4. United Abominations
 5. Gears of War
 6. Blessed Are the Dead
 7. Play for Blood
 8. Á Tout le Monde (Set Me Free) (featuring Cristina Scabbia of Lacuna Coil)
 9. Amerikhastan
 10. You’re Dead
 11. Burnt Ice
 12. Out on the Tiles

Endgame” ukazał się 5 września 2009 roku. Kontynuował ścieżkę grupy z poprzedniego albumu. Nowe wydanie płyty zostało całkowicie zremasterowane przez producenta Teda Jensena i zawiera dodatkowy utwór na CD: „Washington Is Next! (Live)”. Album ukazał się pierwszy raz od 10 lat na winylu i ponownie od 3 lat na CD.

Lista utworów:

 1. Dialectic Chaos
 2. This Day We Fight!
 3. 44 Minutes
 4. 1,320’
 5. Bite the Hand
 6. Bodies
 7. Endgame
 8. The Hardest Part of Letting Go… Sealed with a Kiss
 9. Head Crusher
 10. How the Story Ends
 11. The Right to Go Insane
 12. Washington Is Next (live)

Płyta dostała nazwę od kolejności w wydawnictwach zespołu i ukazała się 1 listopada 2011 roku. Mroczniejsza, cięższa i bardziej bezpośrednia od poprzednich płyt, stała się jednym z najbardziej wielbionych przez fanów.

Nowe wydanie zawiera dodatkowy utwór na CD: „Public Enemy No.1 (Live)”. Album ukazał się pierwszy raz od 8 lat na winylu i ponownie od 3 lat na CD.

Tracklist:

 1. Sudden Death
 2. Public Enemy No.1
 3. Whose Life (Is It Anyways?)
 4. We the People
 5. Guns, Drugs & Money
 6. Never Dead
 7. New World Order
 8. Fast Lane
 9. Black Swan
 10. Wrecker
 11. Millennium of the Blind
 12. Deadly Nightshade
 13. 13
 14. Public Enemy No.1 (live)

Megadeth – legenda metalu

Pionierzy thrash metalu, Megadeth wkroczyli na scenę w 1983 roku. Byli jednym z tych zespołów, które zdefiniował i wymyślił gatunek. Po 36 latach kariery, zyskali miano jednego z najbardziej wpływowych i szanowanych zespołów wszech czasów. Ich płyty sprzedały się w ilości 38 milionów egzemplarzy na całym świecie, aż 6 razy dochodząc do poziomu płyty platynowej, 7 razy wchodząc na listy top 10 i 12 razy były nominowane były do nagrody Grammy, wygrywając ją w 2017 roku, za album „Dystopia”.

%%REKLAMA%%

Megadeth to zespół, który dzięki niezwykłej determinacji i bezwzględnej konsekwencji nagrywania płyt i koncertowania, przeszedł drogę od bycia gwiazdą klubów po gwiazdę festiwali i stadionów.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także