Męskie Granie 2018. Kiedy bilety trafią do ponownej sprzedaży?

/ 18 czerwca, 2018

Wiadomo było, że nowa edycja Męskiego Grania cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem, ale nawet organizatorzy nie przypuszczali, że aż tak dużym. Przywrócenie sprzedaży biletów (w cenie: 99 zł – Żywiec, 119 zł – pozostałe miasta) na dziewiątą edycję imprezy nastąpi już za dwa dni.

Cieszanów Rock Festiwal 2018: harmonogram koncertów i trailer imprezy 

Na oficjalnym profilu festiwalu Męskie Granie na Facebooku możemy przeczytać następujący komunikat:

Informujemy, że sprzedaż biletów zostanie wznowiona w środę 20 czerwca o godz. 12.00.

Aby zapobiec problemom technicznym, zdecydowaliśmy się na sprzedaż biletów przez ebilet.pl oraz eventim.pl. Sprzedaż u obydwu operatorów biletowych zostanie uruchomiona równocześnie.

Ponownie przestrzegamy przed zakupem biletów na nieoficjalnych stronach sprzedażowych. Bilety zakupione w innych źródłach nie gwarantują właściwej ceny biletu oraz wejścia na koncerty!

Tegoroczna objazdowa trasa koncertowa Męskiego Grania rozpocznie się 14 lipca w Poznaniu, a zakończy 25 sierpnia – tradycyjnie – w Żywcu. W zespole Męskie Granie Orkiestra znajdą się: Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski oraz Kortez. Towarzyszyć im będą następujący muzycy: Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Andrzej Markowski.

W tym roku, po raz pierwszy, będą obowiązywać bilety imienne. Organizatorzy wprowadzili je na prośbę uczestników, aby móc walczyć z „konikami”, którzy w przeszłości masowo wykupywali wejściówki i sprzedawali je po mocno zawyżonych cenach.

Utworem promującym tegoroczną edycję jest „Początek”, z którym możecie zapoznać się poniżej:

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także