Męskie Granie Orkiestra. Skład ujawniony, premierowy utwór właśnie trafił do sieci! [WIDEO]

/ 31 maja, 2022

Skład Męskie Granie Orkiestry zawsze trzymany jest w wielkiej tajemnicy, a fani tygodniami spekulują, kto w danym roku wykona hymn najpopularniejszej trasy koncertowej w Polsce. Wszystko stało się już jasne!


Skład tegorocznej Orkiestry może być sporym zaskoczeniem, gdyż znaleźli się w niej artyści reprezentujący z pozoru zupełnie niepasujące do siebie gatunki. W tym roku zespół tworzą: Bedoes, Kwiat Jabłoni i Zalewski.

Muzycy wspólnie nagrali singiel „Jest tylko teraz”, którego premiera odbyła się 31 maja w samo południe:

Autorami słów do utworu są: Krzysztof Zalewski, Bedoes (Borys Przybylski) i Kasia Sienkiewicz. Muzykę skomponowali: Krzysztof ZalewskiKasia Sienkiewicz oraz Jacek Sienkiewicz. Za produkcję, mix i mastering odpowiada Smolik. Hymn trasy będzie można usłyszeć na letnich koncertach w aż ośmiu miastach. 

W tym roku udowadniamy, że razem można więcej – – Stąd pomysł na orkiestrę, która połączyła z pozoru niepasujących do siebie artystów. Każdy z nich wniósł jednak do projektu swoją wyjątkową energię, która zaowocowała powstaniem świetnego singla. Mamy nadzieję, że tego lata pod sceną będą go śpiewały tysiące fanów trasy.

powiedziała Dorota Nowakowska, Manager Marki Żywiec.

Męskie Granie 2022 – informacje

Męskie Granie to wydarzenie, które od lat zbliża ludzi, stanowiąc przestrzeń wymiany wrażeń, myśli i emocji, zarówno dla zaproszonych artystów, jaki i publiczności. Tego lata tych wyjątkowych spotkań będzie jeszcze więcej. Marka Żywiec, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów muzyki, postanowiła zaprosić ich na aż 16 koncertów, które odbędą się w ośmiu miastach:

  • Poznaniu (24-25 czerwca, Park Cytadela),
  • Katowicach (8-9 lipca, Dolina Trzech Stawów),
  • Warszawie (15-16 lipca, Służewiec),
  • Wrocławiu (22-23 lipca, Partynice),
  • Krakowie (29-30 lipca, Muzeum Lotnictwa),
  • Szczecinie (12-13 sierpnia, Łasztownia),
  • Gdańsku (19-20 sierpnia, Polsat Plus Arena)
  • Żywcu (26-27 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem).

Bilety jednodniowe dostępne będą w cenie 199 zł, a karnety na dwa dni – w cenie 360 zł. Płatność za bilety będzie możliwa jedynie przy pomocy BLIKA. Sprzedaż biletów wystartuje 31 maja o 15.00.

KOMENTARZE

Przeczytaj także