Męskie Granie powraca w 2022 roku. Zapowiedziano koncerty w aż ośmiu miastach!

/ 5 kwietnia, 2022

Pojawiają się pierwsze informacje związane z trasą koncertową Męskiego Grania, która odbędzie się w 2022 roku.


Choć do poznania wszystkich szczegółów związanych z trasą Męskie Granie 2022 jeszcze sporo czasu, organizator powoli uchyla rąbka tajemnicy. Wiadomo już, że w tym roku trasa obejmie osiem polskich miast, co oznacza, iż została przedłużona względem poprzednich.

Męskie Granie 2022 dotrze do: Szczecina, Gdańska, Poznania, Warszawy, Wrocławia, Katowic, Krakowa i zakończy się zgodnie z tradycją w Żywcu. W każdym z miast odbędą się po dwa koncerty.

W sieci pojawiła się również mapa potwierdzająca te doniesienia:

Męskie Granie – jak było w 2021 roku?

Orkiestrę Męskiego Grania 2021 tym razem poprowadzili Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino, którzy zaczarowali publiczność hymnem – skomponowanym przez Bartosza Dziedzica i Aleksandra Krzyżanowskiego„I Ciebie też, bardzo”.

Koncerty Orkiestry i wielu zaproszonych na trasę artystów odbyły się w czterech miastach – Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Żywcu. Na scenie można było zobaczyć starych znajomych Męskiego Grania, m.in. Organka, Brodkę, Krzysztofa Zalewskiego, Natalię Przybysz, Króla czy Artura Rojka, a także tych, którzy właśnie zapisali się w historii Męskiego Grania świetnymi występami, jak Ralph Kamiński, WaluśKraksaKryzys, Kaśka Sochacka, Muchy, Baasch czy Kwiat Jabłoni.

KOMENTARZE

Przeczytaj także