Metal Hammer Festival 2023 – wystartowała sprzedaż biletów na koncert Pantery w Polsce

/ 29 listopada, 2022

Wejściówki na koncert zespołu Pantera podczas Metal Hammer Festival 2023 trafiły właśnie do sprzedaży.


Najnowsza edycja Metal Hammer Festival odbędzie się 5 czerwca w Atlas Arena w Łodzi. Headlinerem festiwalu będzie formacja, której powrót na koncertową scenę jest jednym z największych metalowych wydarzeń… Kowboje z piekła rodem – Pantera.

Zgodnie z zapowiedzią, właśnie do sprzedaży trafiły bilety na imprezę. Są one dostępne w następujących cenach (w przedsprzedaży / w dniu koncertu):

  • Płyta – 350/ 380 zł
  • Siedzące kat. 1 – 420 / 450 zł
  • Siedzące kat. 2 – 380 / 410 zł
  • Siedzące kat. 3 – 320 / 350 zł

Bilety do nabycia od 29 listopada godz. 10.00 na stronach: shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE) oraz www.eventim.pl, a od 6 grudnia także na www.ebilet.pl.

To będzie najgłośniejszy powrót na koncertową scenę! Celebracja jednej z najlepszych metalowych grup w historii! Po raz pierwszy od ponad 20 lat będzie można na żywo usłyszeć materiał z kultowych płyt Pantery, które definiowały metalową scenę lat 90. Phil Anselmo i Rex Brown, a wraz z nimi setki tysięcy fanów na największych przyszłorocznych festiwalach, celebrować będą dzieła jednej z najbardziej wpływowych metalowych formacji na świecie. I będzie to iście bezwstydny popis mocy!

KOMENTARZE

Przeczytaj także