Gitarzysta zespołu Slayer odpowiedział, czy bardziej ceni Metallicę czy Megadeth. Kerry King nie ma wątpliwości.
Metallica i Megadeth od 40 lat rywalizowały na scenie o miano największej legendy thrash metalu. A co o ich rywalizacji sądzi inna legenda Wielkiej Czwórki thrash metalu?
Kerry King ze Slayera w wywiadzie dla „Reigning TV” zapytany, czy woli Metallicę czy Megadeth, odpowiedział:
Metallica. Będę brutalnie szczery: Metallica ma wokalistę. Przykro mi Dave.
Zespół Megadeth niedawno poinformował, że przechodzi na emeryturę. Wcześniej wyda ostatni album i ruszy w pożegnalną trasę koncertową.
Album „Megadeth” ukaże się 23 stycznia 2026 roku. Grupa opublikowała tracklistę nowej płyty, ale oprócz utworów podstawowych będą też bonusy. Jednym z nich będzie utwór „Ride The Lightning” Metalliki.

