Metallica i Eddie Munson ze „Stranger Things” połączyli siły. Co za wideo!

/ 9 lipca, 2022

Panom z Metalliki tak spodobała się scena z serialu „Stranger Things”, że postanowili przygotować specjalne nagranie.


Scena ze „Stranger Things”, w której pojawił się Eddie Munson odgrywający „Master of Puppets” już stała się kultowa. Wpłynęła nawet na ponowną popularność kompozycji z repertuaru Metalliki, która ponownie zaczęła pojawiać się na listach przebojów na całym świecie.

Niedawno Metallica napisała:

Sposób, w jaki bracia Duffer włączali muzykę do „Stranger Things”, zawsze był na najwyższym poziomie. Byliśmy więc zachwyceni, gdy nie tylko wykorzystali „Master Of Puppets”, ale też zbudowali wokół niego kluczową scenę. Kiedy zobaczyliśmy rezultat, totalnie nas powalił. Jest tak niezwykle dobrze zrobiony, że niektórzy byli w stanie rozpoznać utwór tylko widząc przez kilka sekund dłonie Josepha Quinna w zwiastunie. To niezwykły zaszczyt stanowić tak ważną część podróży Eddiego i raz jeszcze znaleźć się w towarzystwie tylu wspaniałych artystów w serialu.

Teraz Metallica postanowiła nawiązać do sceny ze „Stranger Things” w krótkim wideo opublikowanym w serwisach społecznościowych:

Warto w tym miejscu wspomnieć, że w nagraniach serialowej wersji „Master of Puppets” wziął udział syn Roba Trujillo, Tye.

Co jeszcze znalazło się na ścieżce dźwiękowej „Stranger Things„? Posłuchaj kompletnej playlisty.

METALLICA WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także