Metallica opublikowała koncert, którego setlistę wybrali fani [WIDEO]

/ 26 maja, 2020

W 2014 roku Metallica wyruszyła w trasę „By Request”, w ramach której grała utwory wybrane przez fanów. Przed każdym z koncertów posiadacze biletów mogli głosować na utwory, które chcą usłyszeć na żywo, a potem zespół układał z nich setlistę.

20 marca trasa dotarła do stolicy Peru, Limy, a zespół wykonał wtedy między innymi swoje żelazne przeboje, jak „Master Of Puppets”. „The Unforgiven” czy „Enter Sandman”, ale też rzadziej grane utwory jak „Orion”. Grupa zaprezentowała też nowy utwór, „Lords Of Summer”. Koncert możecie obejrzeć poniżej.

Zespół rozpoczął publikację koncertowych wideo kilka tygodni temu. Metallica postanowiła w ten sposób wesprzeć organizacje charytatywne walczące z COVID-19, a także zapewnić swoim fanom nieco rozrywki w czasie społecznej izolacji.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także