Metallica, Slayer, Megadeth i inni w nowym filmie dokumentalnym [WIDEO]

/ 21 marca, 2019

Członkowie takich zespołów, jak Metallica, Slayer, Megadeth czy Testament wystąpili w filmie „Murder in the Front Row: The San Francisco Bay Area Thrash Metal Story”, opowiadającym o powstawaniu kalifornijskiej sceny thrashmetalowej. Dostępny jest już oficjalny zwiastun filmu.

Metallica znowu zagra z orkiestrą

Film w reżyserii Adama Dubina będzie miał swoją premierę 20 kwietnia 2019 roku w San Francisco. Premierze filmu towarzyszyć będzie występ supergrupy Metal Allegiance, w skład której wejdą członkowie Megadeth i Testament. Film oparty jest na książce „Murder in the Front Row” z 2012 roku Briana Lew i Haralda Oimoena. Reżyser filmu mówi:

W książce podobało mi się, że traktowała nie tylko o Metallice. Udokumentowała żywą scenę, na której wszystkie zespoły były równe i panowało braterstwo. Harald i Brian uchwycili jej ludzką twarz i wiedzieli, że będę potrafił przenieść ją na film.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun tego filmu.

Aktualnie Metallica promuje na koncertach album „Hardwired… To Self-Destruct”. Zanim zakończy się trasa, Metallica ponownie odwiedzi Polskę. Grupa wystąpi 21 sierpnia 2019 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

%%REKLAMA%%

W marcowym „Teraz Rocku” możecie natomiast przeczytać o akustycznych koncertach Metalliki, a pretekstem jest akustyczna płyta koncertowa „Helping Hands”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także