Metallica stworzyła własną linię zegarków. Od kiedy będzie dostępna w sprzedaży?

/ 29 sierpnia, 2018

W poniedziałek, 27 sierpnia, nastąpiło odświeżenie wyglądu oficjalnej strony zespołu. Przy okazji, Metallica pochwaliła się kolejnym, ciekawym ruchem marketingowym. Muzycy wspólnie z firmą Nixon zaprojektowali wyjątkową linię zegarków, która jest – co oczywiste – inspirowana ich najpopularniejszymi albumami, a także utworami. Fani będą mogli więc nabyć modele z charakterystycznymi wzorami. Do wyboru m.in. błyskawice z „Ride the Lightning” czy krzyże z „Master of Puppets”.

Metallica publikuje niezwykły koncertowy teledysk w 360°

Zegarki zaprojektowane przez Metallikę trafią do sprzedaży już 5 listopada. Będą dostępne w oficjalnych sklepach firmy Nixon oraz na ich stronie internetowej. Ponadto modele można zamawiać – w przedsprzedaży – w sklepie zespołu

Poniżej możecie zapoznać się z wyglądem poszczególnych zegarków:

Warto też na końcu wspomnieć o ich cenie. Fani zespołu będą musieli sięgnąć trochę głębiej do kieszeni. Za najtańszy model trzeba przeznaczyć 109 dolarów (niecałe 400 zł), za najdroższy – aż 750 (ponad 2500 zł). Ten drugi, nawiązujący do kompozycji „Welcome Home (Sanitarium)”, został już… wyprzedany!

%%REKLAMA%%

Czy Metallica zagra w 2019 w Polsce?

Przypomnijmy: po zakończeniu tegorocznej części trasy po Starym Kontynencie (która objęła również Polskę – 28 kwietnia muzycy zagrali w krakowskiej Tauron Arenie), zespół – w poście udostępnionym w mediach społecznościowych – podziękował fanom za koncerty i podsumował występy. 

Co jednak najistotniejsze – Metallica zapowiedziała, że wróci do Europy w przyszłym roku. We wrześniu nastąpi oficjalne ogłoszenie stadionowej odsłony trasy. Grupa będzie koncertowała w tej części świata między kwietniem, a sierpniem 2019. Trzymamy więc kciuki, aby James Hetfield i spółka ponownie zawitali do naszego kraju. 

Zanim to jednak nastąpi, formacja ruszy w kolejną część amerykańskiej trasy koncertowej, podczas której cały czas będzie promowała swój ostatni studyjny album „Hardwired… To Self-Destruct” (2016). Metallica ma zaplanowane tam koncerty aż do marca przyszłego roku.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także