Metallica udostępniła fragment koncertu z ‘92 roku. Poparzonego Hetfielda zastępował Marshall

/ 16 lipca, 2021

Fragment koncertu z Las Cruces, który odbył się w 1992 roku, właśnie pojawił się w sieci. James Hetfield wystąpił w niecodziennych okolicznościach.


Metallica promuje jedno ze swoich DVD, które opublikowane zostaną w związku z obszernym wznowieniem „Czarnego albumu”. Publikacja wydawnictwa zaplanowana została na 10 września.

W sieci pojawił się fragment koncertu, który zespół zagrał 27 sierpnia 1992 roku w Las Cruces. Był to występ o tyle wyjątkowy, że James Hetfield skupił się jedynie na śpiewie. Dochodził do siebie po poparzeniach, których doznał kilka tygodni wcześniej w Montrealu. Mimo niesprzyjających okoliczności Metallica trasy nie odwołała, a partie gitarowe Hetfielda wykonywał John Marshall.

Fragment obejmuje wykonanie utworu „The Unforgiven”:

Oprócz wspomnianego wznowienia jednocześnie do sprzedaży trafi „The Metallica Blacklist”, na którym piosenki z „Czarnego albumu” wykonywać będą inni, znani wykonawcy.

Poznaj historię powstawania albumu „Metallica” i wszystkich innych płyt Metalliki za sprawą „Wydania Specjalnego” poświęconego zespołowi.

METALLICA „WYDANIE SPECJALNE” – KUP ONLINE

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie original_1598301639Metallica_Teraz_Rock_Wydanie_Specjalne-jpg.webp
KOMENTARZE

Przeczytaj także