Metallica udostępniła pierwsze wideo z tegorocznego koncertu. Jak brzmi?

/ 31 maja, 2024

Metallica jest w Europie, a w ubiegłym tygodniu zagrała dwa koncerty w ramach trasy „M72”. W sieci pojawił się fragment monachijskiego występu zespołu.


Tydzień temu, 24 maja, Metallica zagrała swój pierwszy europejski koncert. Rzecz miała miejsce w Monachium, a grupa występować musiała skąpana w ulewnym deszczu. Nie przeszkadzał on jednak ani muzykom, ani tym bardziej fanom.

Potwierdza to poniższe nagranie, czyli koncertowa interpretacja kultowego „Master of Puppets”, która pochodzi właśnie z monachijskiego koncertu. To pierwsze wideo opublikowane przez zespół, które pochodzi z koncertu zagranego w ramach tegorocznej trasy „M72”:

Przypomnijmy, że Metallica kolejne koncerty zagra już w czerwcu i lipcu. W planach zespołu jest między innymi przystanek w Warszawie, gdzie odbędą się oczywiście dwa koncerty – 5 oraz 7 lipca. Cała rozpiska wygląda następująco:

  • Helsinki – Finlandia – 7 i 9 czerwca – Olympic Stadium
  • Kopenhaga – Dania – 14 i 16 czerwca – Parken Stadium
  • Warszawa – Polska – 5 i 7 lipca – PGE Narodowy
  • Madryt – Hiszpania – 12 i 14 lipca – Estadio Cívitas Metropolitano

METALLICA WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE


Metallica: Warsaw Takeover – szczegóły

Niedawno poznaliśmy szczegółowe informacje na temat wielu działań związanych z dodatkowymi atrakcjami, które będą miały miejsce w sobotę, 6 lipca w ramach Metallica Warsaw Takeover. Fani będą mieli możliwość m.in.:

  • zobaczyć trzy filmy: “Cliff ‘Em All”, “Cunning Stunts” oraz “Orgullo, Pasion y Gloria: Tres Noches En La Ciudad de Mexico”,
  • wziąć udział w spotkaniu autorskim z fotografem zespołu – Rossem Halfinem – autorem książki „Metallica. The Black Album In Black & White Book”,
  • uczestniczyć w koncertach zespołów: The Legacy i Rusty Head w Klubie Proxima.

Bilety na powyższe wydarzenia wciąż dostępne są w sprzedaży.

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także