Metallica zagrała utwór w kwarantannie [WIDEO]

/ 2 maja, 2020

Zespół Metallica musiał zrezygnować z planów koncertowych, jego członkowie jednak nie rezygnują z grania. James, Kirk, Rob i Lars w swoich domach wykonali utwór „Blackened”, a efektem podzielili się z fanami w internecie.

Utwór możecie obejrzeć poniżej.

Lars Ulrich niedawno zdradził, że członkowie Metalliki regularnie spotykają się za pomocą aplikacji Zoom i dyskutują plany:

Kto wie, jak świat będzie wyglądał za pół roku? Ale kreatywni ludzie nie potrafią długo siedzieć bezczynnie. W trakcie tych cotygodniowych sesji na Zoom rozmawiamy o tym, jak odbudować zespół. (…) Czy zatem Metallica nagra płytę w kwarantannie? Tego nie jestem w stanie powiedzieć, bo nie wiemy, jak długo potrwa kwarantanna, ale jeśli za pół roku albo za rok dalej będziemy siedzieli w tym samym miejscu, powiedziałbym że jest duża szansa.

%%REKLAMA%%

Ostatni studyjny album Metalliki ukazał się w 2016 roku pod tytułem „Hardwired… To Self-Destruct”. Zespół w tym roku planuje wydać album „S&M2” dokumentujący zeszłoroczne koncerty z orkiestrą symfoniczną.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także