Michael Keaton powróci jako Batman?

/ 23 czerwca, 2020

Michael Keaton wcielił się w tytułowego bohatera w kultowych filmach „Batman” z 1989 roku i „Batman Returns” z 1992. Jak donosi portal „The Wrap” istnieje szansa, że znowu ujrzymy go w tej roli, ale tym razem w filmie poświęconym Flashowi.

W nowym filmie Warner Bros. Flash tworzy alternatywny wszechświat, w którym spotyka Batmana. Akcja będzie toczyła się 30 lat po wydarzeniach z „Batman Returns” i oparta luźno będzie na komiksie z 2011 roku. Właśnie rolę starzejącego się Batmana twórcy chcą powierzyć Keatonowi.

%%REKLAMA%%

Michael Keaton od czasu ostatniego „Batmana” jest wciąż aktywny zawodowo. W ostatnich latach mogliśmy oglądać go w takich filmach, jak „Birdman”, „Spotlight” czy „Spider-Man: Homecoming”.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

UWAGA! Zamówione w przedsprzedaży egzemplarze wysyłać będziemy od 29 czerwca, a o kolejności decydować będzie data złożenia zamówienia.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także