Mick Jagger opublikował oświadczenie w sprawie stanu zdrowia po operacji

/ 6 kwietnia, 2019

Mick Jagger musiał się poddać w piątek operacji zastawki mięśnia sercowego. Wokalista The Rolling Stones trafił do szpitala po tym, jak wykryto u niego nieprawidłowości w funkcjonowaniu zastawki. Z tego powodu grupa zmuszona była przesunąć trasę koncertową po Ameryce.

The Rolling Stones wyda DVD koncertowe z 1998 roku

Operacja w pełni się powiodła i lekarze spodziewają się szybkiego powrotu do pełni sił wokalisty. On sam podzielił się z fanami informacją na temat swojego zdrowia za pośrednictwem Instagrama. Mick Jagger napisał:

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia. Czuję się już lepiej i wracam do zdrowia. Ogromne podziękowania dla obsługi szpitala za wspaniałą pracę.

Mick prawdopodobnie pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni, gdzie lekarze będą prowadzili rutynową po takim zabiegu obserwację. Nie wiadomo jeszcze, kiedy wokalista powróci na scenę.

Amerykańska trasa koncertowa miała rozpocząć się 20 kwietnia, ale została przełożona. Nie znamy jeszcze nowych dat koncertów, ale nieoficjalnie mówi się, że trasa może ruszyć pod koniec lata lub jesienią 2019. Grupa w ramach trasy miała zagrać 16 koncertów w Stanach Zjednoczonych i jeden w Kanadzie.

%%REKLAMA%%

Poprzednia trasa koncertowa The Rolling Stones zakończyła się 8 lipca 2018 roku koncertem na warszawskim stadionie PGE Narodowy.

rf | fot. Jerzy Bednarski

KOMENTARZE

Przeczytaj także