Mickey Rourke zaatakował Roberta De Niro i grozi mu na Instagramie

/ 19 lipca, 2020

Jak widać, każdemu mogą puścić nerwy. Mickey Rourke nie był zadowolony z tego, co Robert De Niro powiedział o nim w jednym z wywiadów i postanowił wyrazić to dosadnie na Instagramie.

Aktor napisał:

Hej Robercie De Niro, tak do ciebie mówię, ty wielka, pieprzona bekso. Przyjaciel powiedział mi, że kilka miesięcy temu powiedziałeś w gazecie „Mickey Rourke jest kłamcą i pieprzy głupoty”. Posłuchaj ty twardzielu z ekranu, jesteś pierwszą osobą, która nazwała mnie kłamcą i to w gazecie. Coś ci powiem, dupku, kiedy cię spotkam, przysięgam na Boga, moją babcię, brata i wszystkie moje psy, że narobię ci ostrego wstydu. Mickey Rourke, Bóg mi świadkiem.

Aktorowi chodziło prawdopodobnie o wywiad, w którym Rourke stwierdził, że miał zagrać w filmie „The Irishman” Martina Scorsese, ale nie zgodził się na to De Niro. De Niro temu zaprzeczył.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także