Mikael Akerfeldt (Opeth) skomponuje muzykę do serialu Netfliksa o słynnym gangsterze

/ 13 maja, 2020

Netflix poinformował, że muzykę do serialu „Clark” skomponuje lider zespołu Opeth, Mikael Akerfeldt. Sześcioodcinkowy serial ma opowiadać historię szwedzkiego gangstera Clarka Olofssona, w którego wcieli się znany z filmu „To Bill Skarsgard.

Tak o serialu opowiada jego reżyser, Jonas Akerlund:

„Clark” to historia o najbardziej politycznie niepoprawnym człowieku, który prowadził najbardziej niepoprawne politycznie życie. Jest to szalenie brutalna, błyskotliwa, emocjonalna, rzeczywista i surrealistyczna biografia osoby, od której wzięło się pojęcie syndromu sztokholmskiego.

%%REKLAMA%%

Nie znamy jeszcze daty premiery serialu. Opeth w zeszłym roku powrócił z nowym albumem, zatytułowanym „In Cauda Venenum”, który został nagrany w języku szwedzkim i angielskim.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także