Mikkey Dee o postępach prac nad nową płytą Scorpions

/ 27 października, 2020


Perkusista niemieckiej legendy rocka, zespołu Scorpions, zdradził, na jakim etapie jest proces nagrywania nowego wydawnictwa.


O nowej płycie Scorpions mówi się już od wielu miesięcy, ale na spowolnienie procesu jej powstawania wpływ miała pandemia koronawirusa. Zespół przetrwał jednak trudne chwile i obecnie skupia się na nagraniu nowego wydawnictwa.

O postępach prac wypowiedział się obecny perkusista Scorpions, Mikkey Dee:

W niedzielę wracam do Niemiec i kontynuujemy nagrywanie. Tworzymy bardzo dobrą płytę. Wszystko nagrywamy wspólnie na żywo i wychodzi to naprawdę fajnie. Jesteśmy jednak na początku samego nagrywania, ponieważ to złożony proces – produkcja, demo i pisanie. Myślę, że mamy ponad 25 utworów, z których wybierzemy 12. Wszystkie są świetne. Nie mogę się doczekać, jak znów będę walił w bębny, nagrywając tę płytę.

Studyjną dyskografię Scorpions zamyka album „Return to Forever”, który ukazał się w lutym 2015 roku. Dwa lata później niemiecka grupa opublikowała składankę „Born to Touch Your Feelings: Best of Rock Ballads”, na której znalazły się dwie premierowe kompozycje.

KOMENTARZE

Przeczytaj także