Miley Cyrus zapowiada album z coverami Metalliki

/ 20 października, 2020


Niedługo premiera płyty Miley Cyrus z premierowym materiałem, ale artystka nie zamierza na tym poprzestać. Planuje bowiem nagrać swoje wersje utworów… Metalliki.


Choć Miley Cyrus zaprezentowała nie tak dawno swoją wersję utworu „Nothing Else Matters” – która tak na marginesie została pozytywnie przyjęta – chyba nikt się nie spodziewał, że artystka tworząca głównie w nurcie muzyki popularnej, zdecyduje się na album z coverami Metalliki.

O tym, że Miley Cyrus planuje pracować na materiale od legendarnego metalowego zespołu, dowiedzieliśmy się z jej rozmowy z magazynem „Interview”:

Wcześniej pracowaliśmy nad albumem z coverami Metalliki i znów wróciłam do tego projektu.

Zdradziła, że podczas okresu pandemii jest niezwykle twórcza i przynosi jej to wiele radości:

Mamy szczęście, że możemy cały czas pracować nad naszą muzyką. Początkowo wydawało mi się, że cała ta sytuacja jest mało inspirująca, ale teraz wcisnęłam gaz do dechy.

Oczywiście album z coverami Metalliki jest na ten moment w sferze planów, ale nie można zapominać, że już niedługo Miley Cyrus wyda nowe solowe wydawnictwo. Choć artystka postawi głównie na muzykę popularną, niezwykle ciekawie zapowiada się jej duet z Billym Idolem. Dodatkowo wcześniej mówiła, że podczas prac nad albumem inspiruje się zarówno Britney Spears, jak i Metallicą właśnie.

Płyta „She Is Miley Cyrus” ma zostać opublikowana w listopadzie tego roku. Album zapowiada poniższy singiel:

KOMENTARZE

Przeczytaj także