Miley Cyrus zdradza nazwiska gwiazd, które pojawią się na jej płycie z coverami Metalliki

/ 6 stycznia, 2021

W ubiegłym roku Miley Cyrus zaskoczyła informując, że przymierza się do nagrania płyty z coverami Metalliki. Właśnie potwierdziła, że zrealizuje ten projekt!


W drugiej połowie października ubiegłego roku, jeszcze przed premierą nowej płyty, Miley Cyrus zdradziła, że ma ambitne plany wydawnicze. Obejmować one miały między innymi album z coverami utworów Metalliki. Choć niektórzy wątpili, czy artystka się zdecyduje na realizację tego planu, mamy potwierdzenie, że płyta powstanie!

Podczas rozmowy w programie „Capital Breakfast” Miley Cyrus zdradziła, kto gościnnie pojawi się na płycie z utworami legendy metalu:

Nagrałam cover utworu „Nothing Else Matters” z gościnnym udziałem Eltona Johna, który zagrał na fortepianie. Poza tym na płycie pojawią się Yo-Yo Ma, Chad Smith i wiele innych gwiazd. Jestem niezwykle podekscytowana współpracą z nimi, nakręcona. Uwielbiam, gdy części składowe nie do końca do siebie pasują.

Ostatnie lata pokazują, że dla Cyrus nie ma rzeczy niemożliwych, a muzyka rockowa odgrywa w jej życiu – co słychać było również na płycie „Plastic Hearts” z zeszłego roku – dużą rolę. W 2019 roku podczas występu na Glastonbury zaprezentowała swoją interpretację wspomnianego już „Nothing Else Matters”.

Na razie nie wiadomo, kiedy miałaby ukazać się nowa płyta Miley Cyrus, ale realnym terminem wydaje się 2021 rok.

KOMENTARZE

Przeczytaj także