Miss May I opublikowali teledysk do „Shadows Inside”

/ 15 maja, 2017

Płyta została wyprodukowana we współpracy z SharpTone Records, Drew Fulkiem oraz Nickiem Sampsonem i zostanie oficjalnie wydana 2 czerwca.

Miss May I: nie żyje fan, który skoczył ze sceny

Wokalista grupy, Levi Benton, wypowiedział się na temat najnowszego singla:

Ta piosenka nie tylko otwiera najnowsze wydawnictwo, ale również określa brzmienie całego albumu. Ta płyta dotyczy wszystkich możliwych zmian, jakie przechodzi się w życiu – dobrych i złych. Opowiada o przeszłości, która żyje w nas wszystkich, o naszych wewnętrznych cieniach. Teksty mówią o tym jak nowe, wielkie rzeczy mogą rzucać światło na twoją przeszłość i przenosić cię w lepsze miejsce.

Ujawniając szczegóły na temat tworzenia najnowszego klipu Levi dodaje:  

Posiadamy sporo teledysków i za każdym razem staramy się coś zmieniać. Nie stworzyliśmy klipu do „Shadows Inside” tylko dlatego, aby odtworzyć okładkę albumu w prawdziwym życiu, ale również dlatego, że chcieliśmy być abstrakcyjni. Mamy czarne światła i użyliśmy starych efektów z lat 90., aby osiągnąć klasyczny wygląd.

Lista utworów z najnowszego albumu prezentuje się następująco:

01. Shadows Inside
02. Under Fire
03. Never Let Me Stay
04. My Destruction
05. Casualties
06. Crawl
07. Swallow Your Teeth
08. Death Knows My Name
09. Lost In The Grey
10. My Sorrow
 
Z wielu informacji na temat najnowszego albumu wynika, że będzie on posiadać mocne brzmienie oraz zawierać potężną sekcję wokalną. Jest to album, w którym zespół podjął się wyjścia ze swojej strefy komfortu. Muzycy chcą dostarczyć swoim fanom czegoś w pełni autentycznego i surowego.

Miss May I rozpocznie niebawem tournee po Ameryce Północnej. Podczas trasy będą ich wspierać Obey The Brave, Auras, Upon A Burning Body, Kublai Khan oraz Currents.

ag

KOMENTARZE

Przeczytaj także