„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. Utwór Edyty Geppert w nowej odsłonie [AUDIO]

/ 3 stycznia, 2019

Utwór „Szukaj mnie” z kultowej komedii „Kogel Mogel” znają chyba wszyscy. Z w związku z premierą trzeciej odsłony popularnej produkcji – „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” – powstała również nowa wersja wspomnianego utworu oryginalnie wykonanego przez Edytę Geppert.

Tym razem „Szukaj mnie” wykonali Sławek Uniatowski i Ania Rusowicz, a kompozycja pojawiła się w serwisach streamingowych:

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” będzie miał swoją premierę 25 stycznia. Reżyserią zajął się Kordian Piwowarski, scenariusz przygotowała natomiast Ilona Łepkowska. O czym będzie opowiadała trzecia odsłona kultowego cyklu komedii?

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

– przekazał dystrybutor.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także