Miuosh i Smolik zapowiadają kolejnym utworem wyjątkowy album [WIDEO]

/ 7 maja, 2018

Nie tak dawno raper Miuosh, który śmiało przekracza stereotypowe schematy myślenia o muzyce hip-hopowej, połączył siły ze Smolikiem, jednym z najbardziej uznanych producentów w Polsce na scenie katowickiego NOSPR-u. Efektem tej niecodziennej współpracy jest płyta koncertowa, która już 25 maja trafi do sklepów. 

Lady Pank nagrywają ponownie swój debiutancki album

Elektryzujący duet zagrał w ramach trasy MIUOSH | SMOLIK | NOSPR trzy koncerty na początku tego roku, na które bilety wyprzedały się w ekspresowym tempie (dokładnie w… 12 minut!). Smolik ożenił utwory Miousha, czyli Miłosza Boryckiego, z mocnymi, rockowymi i elektronicznymi brzmieniami, które zostały ponadto połączone z symfonicznymi dźwiękami Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia pod kierownictwem Jana Stokłosy.

W sieci pojawiła się właśnie druga (wcześniej muzycy udostępnili utwór „Wizje” z gościnnym udziałem wokalisty Comy, Piotra Roguckiego) zapowiedź płyty „MIUOSH I SMOLIK I NOSPR”. Poniżej możecie zapoznać się z kompozycją „Jezioro szczęścia”, w którym raper wykorzystał cytaty z tak samo zatytułowanego utworu formacji Bajm. Wokalnie Miuosha wspiera Natalia Grosiak z wrocławskiego Micromusic.  

Na płycie, oprócz Miuosha, Andrzeja Smolika oraz Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, gościnnie usłyszymy także Katarzynę Nosowską, Keva Foxa czy – wspomnianych wcześniej – Natalię Grosiak i Piotra Roguckiego.

Warto także wspomnieć, że trzy lata temu raper po raz pierwszy zagrał z orkiestrą. Wówczas w ramach projektu MIUOSH x JIMEK x NOSPR.

szy I fot: Mateusz Czech

KOMENTARZE

Przeczytaj także