Motionless In White zapowiedzieli koncert w naszym kraju [DATA, BILETY]

/ 2 grudnia, 2019

Zespół Motionless in White zapowiedział właśnie koncert, który odbędzie się w Warszawie. Występ zaplanowano na 17 czerwca 2020 roku w klubie Stodoła. Jako goście specjalni pojawią się: August Burns Red, Bury Tomorrow oraz Crystal Lake.

Motionless in White w Polsce – bilety

  • Ogólna sprzedaż biletów na koncert w Polsce rozpocznie się w środę 4 grudnia o godz. 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl
  • Przedsprzedaż Citi Handlowy: poniedziałek, 2 grudnia 12:00 – środa, 4 grudnia 9:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster: wtorek, 3 grudnia 10:00 – środa, 4 grudnia 10:00 na Ticketmaster.pl

Od 2006 ta idea przyświeca zespołowi Motionless In White i wnosi ich na coraz wyższy poziom w kręgu współczesnego rocka. Ich album „Reincarnate” wydany w 2014 roku wspiął się na 9 miejsce listy Billboard Top 200 i zajął pierwsze miejsce na liście najlepszych albumów rockowych Billboardu. Tytułowy utwór i singiel znalazły się w Top 20 listy Active Rock i odnotowały ponad 22 miliony wyświetleń na YouTube i ponad 10 milionów streamów w Spotify.

%%REKLAMA%%

Zespół dzielił sceny z takimi zespołami/artystami jak Slipknot, Korn czy Marilyn Manson, a także zagrali na wielu prestiżowych festiwalach m.in Warped Tour, Aftershock, Rock On The Range, Rock Allegiance.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także