Motörhead wspiera Mövember. Zapuścisz wąs jak Lemmy?

/ 3 listopada, 2021


Motörhead przyłączył się do akcji charytatywnej. W jej celu fani muszą zapuścić wąs jak Lemmy.


Ekipa Motörhead i spadkobiercy zespołu postanowili zaangażować się w szczytny cel i pomóc jednej z największych organizacji charytatywnych na świecie – Movember, której misją jest zmiana podejścia do zdrowia mężczyzn.

Movember to jedna z czołowych organizacji promujących opiekę zdrowotną dla mężczyzn na całym świecie. Skupiają się na: zdrowiu psychicznym (w szczególności przeciwdziałając samobójstwom) oraz profilaktyce i przeciwdziałaniu rakowi prostaty i jąder.

Celem akcji jest zwiększenie świadomości o zdrowiu i zagrożeń, zachęcaniu do badań i profilaktyki oraz zbieranie środków niezbędnych w walce z chorobami. A polegać będzie ona na zapuszczaniu przez cały listopad wąsów, z których słynął niezastąpiony lider Motörhead i jedna z największych ikon rock’n’rolla – Ian „Lemmy” Kilmister.

29 października Motörhead wydał obszerną składankę „Everything Louder Forever”. Kompilacja ukazała się na 2 płytach CD lub 4 LP, a także na platformach streamingowych oraz na Sony 360 reality audio. Znalazły się na niej aż 42 utwory z całej kariery grupy. Więcej o płycie oraz o historii Motörhead z ust samego Mikkeya Dee przeczytacie w listopadowym „Teraz Rocku”, który jest w sprzedaży.

LISTOPADOWY TERAZ ROCK – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także