Muchy i Katarzyna Nosowska we wspólnym utworze [WIDEO]

/ 16 listopada, 2021

„Psy miłości” to kolejna już zapowiedź nowej płyty zespołu Muchy. Gościnnie w utworze pojawili się Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk.


„Psy miłości” to czwarty singiel z albumu „Szaroróżowe”, którym zespół Muchy powrócił po siedmiu latach i ponownie zachwycił media i słuchaczy. Piosenka to ukłon w stronę tradycji gitarowej alternatywy lat 80. i klasyczna historia opowiedziana w „trochę ponad trzy minuty”. Utwór uświetniają gościnnym udziałem Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk.

Sprawdź, kim są tytułowe „Psy miłości” i jakie przesłanie niesie teledysk:

Zespół Muchy o singlu „Psy miłości”:

To jeden z tych utworów, które powstają na jednej próbie. Bardzo chcieliśmy zagrać ejtisowy numer oparty na charakterystycznym pochodzie basu. To zawsze niesie opowieść i sprawia radość ludziom na koncertach. Jeśli o samą opowieść chodzi, jest to trochę historia szwędania się po mieście w poszukiwaniu tej – nieodgadnionej, choć obśpiewanej z każdej strony – miłości.

Z wiekiem człowiek szwęda się po mieście zupełnie inaczej niż za młodu. Chociaż więcej ma, nadal szuka czegoś nieuchwytnego, do czego tęskni się w każdym wieku. Problem bezdomności psów, jest w swej naturze podobny do ludzkiej samotności. Przecież tak wielu ludzi gotowych na miłość, nie znajduje odbiorców swojego uczucia. Nie można jednak nie próbować.

Płyta „Szaroróżowe” dostępna jest w sprzedsprzedaży.

KOMENTARZE

Przeczytaj także