Muchy już w przyszłym tygodniu świętować będą 18-tkę. Zespół zagra wyjątkowy koncert!

/ 16 listopada, 2022

Już niedługo na scenie w poznańskim klubie Tama zespół Muchy będzie świętował swoją pełnoletność.


Niegdyś „najlepszy polski zespół bez kontraktu” i nadzieja rodzimej alternatywy, dziś jeden z najważniejszych zespołów w kraju świętujący osiemnastkę. Już za 10 dni Muchy zagrają wyjątkowy, bo urodzinowy koncert. Zespół wystąpi 26 listopada w poznańskim klubie Tama.

Na scenie pojawią się wyjątkowi goście – Lech Janerka oraz Krzysztof Zalewski.

Bilety na urodzinową imprezę Much są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem eventim.pl/goodtaste i ebilet.pl.

Chwilę to trwało, bo przekonać Lecha Janerkę do zagrania na nieswoim koncercie, to nie jest takie wsiadł na rower i…

Opublikowany przez Muchy Wtorek, 25 października 2022

Muchy powstały w 2004 roku, trzy lata później debiutowały kultowym już albumem „Terroromans”. W ciągu osiemnastu lat muzycznej działalności grupa wydała pięć studyjnych płyt, album koncertowy oraz z muzyką do filmu. Już debiutancką płytą zaskarbili sobie przychylność krytyków i podbili serca słuchaczy. Na przestrzeni lat zespół zdobywał wiele nominacji i nagród, a do kanonu polskiego rocka początków stulecia weszły takie utwory jak „Miasto doznań”, „Najważniejszy dzień”, „Przesilenie”, „Nie przeszkadzaj mi, bo tańczę” czy w końcu „Szaroróżowe”.

Gdy w 2021 roku powrócili z albumem o tym samym tytule, szybko okazało się, że czekały na nich tysiące fanów i branża muzyczna, która w maju 2022 roku nagrodziła album Fryderykiem w kategorii „Album – Rock”.

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także