Muniek Staszczyk zapowiada solowy album i jeden tegoroczny koncert

/ 15 lutego, 2019

Rozpoczęły się przygotowania do wydania nowego solowego albumu Muńka Staszczyka. Będzie to produkcja realizowana z udziałem wielu artystów i kilku producentów muzycznych. Na płycie znajdą się kompozycje m.in. Króla, Dawida Podsiadły i Olka Świerkota, Wojciecha Waglewskiego, Jurka Zagórskiego (współpracującego m.in. z Natalią Przybysz, Zalewskim), Kasi Piszek (Brodka, Artur Rojek) czy Janka Pęczaka (T.Love). 

Autorem tekstów będzie oczywiście Muniek, choć z pewnymi wyjątkami. Współpracą koncepcyjną i kierownictwem produkcji zajmuje się Paweł Walicki / ART2 Music Management, manager m.in. zespołów Voo Voo, Waglewski Fisz Emade, Julii Marcell, a także Muńka Staszczyka. Pierwszy singiel ukaże się prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami, natomiast cała płyta jesienią 2019.

Muniek w Stodole

Już 30 listopada w klubie Stodoła lider formacji T.Love zaprezentuje przedpremierowo materiał z planowanego krążka, na pierwszym i jedynym tegorocznym koncercie. W Stodole Muniek wystąpi z nowym zespołem, na scenie pojawią się również goście specjalni.

%%REKLAMA%%

Muniek w Stodole – bilety

  • Przedsprzedaż – 59 PLN (miejsca stojące), 99 PLN (miejsca siedzące – balkon)
  • Od 16 listopada – 69 PLN (miejsca stojące), 109 PLN (miejsca siedzące – balkon)
  • Bilety do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz przez internet (www.stodola.pl, www.ticketclub.pl).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także