Mushroomhead opublikowali postapokaliptyczny teledysk [WIDEO]

/ 7 czerwca, 2020

Przez większą część ostatnich 5 lat zamaskowani metalowcy z Mushroomhead tworzyli epicką kontynuację swojego monumentalnego albumu „The Righteous & The Butterfly“ (2014). Zespół z Cleveland powraca z najnowszą, ósmą już w dorobku płytą, „A Wonderful Life”, która ukaże się 19 czerwca w barwach Napalm Records.

Płyta, która dostępna będzie w kilku atrakcyjnych formatach, to ponad 70 minut muzyki, w tym 4 utwory bonusowe – w sumie 17 kompozycji. Cały album charakteryzuje wyrazista produkcja, za którą odpowiedzialny jest bębniarz formacji, Skinny, a nad miksem całości czuwał Matt Wallace (Faith No More, 3 Doors Down), znany też fanom z płyty „XIII”.

%%REKLAMA%%

Mushroomhead najpierw zaprezentowali singiel „Seen It All”, później „The Heresy”, do którego właśnie przygotowali niezwykły teledysk:

„The Heresy” to porywający, dynamiczny utwór, o prospołecznym nastawieniu, gdzie na pierwszym planie wybijają  się  oszałamiające partie wokalne Ms. Jackie, które nagrane zostały w słynnym Abbey Road Studios w Londynie. W nowym teledysku zespół kontynuuje tradycję klipów kręconych w filmowej konwencji, tym razem akcja teledysku dzieje się w postapokaliptycznym bunkrze. Wokalista J Mann mówi o tym utworze, że jest to „ścieżka dźwiękowa do dystopijnego delirium, filmowego i surrealistycznego”.

%%REKLAMA%%

Tracklista „A Wonderful Life”:

 1. A Requiem for Tomorrow
 2. Madness Within
 3. Seen it All
 4. The Heresy
 5. What a Shame
 6. Pulse
 7. Carry On
 8. The Time has Come
 9. 11th Hour
 10. I am the One
 11. The Flood
 12. Where the End Begins
 13. Confutatis
 14. To the Front (Bonus Track)
 15. Sound of Destruction (Bonus Track) 
 16. Another Ghost (Bonus Track)
 17. Lacrimosa (Bonus Track)

Okładka:


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg | fot. Abe Robinson

KOMENTARZE

Przeczytaj także