Muzyczne gwiazdy wspierają akcję „Wielkie Siedzenie w Domach”

/ 25 marca, 2020

Specjaliści są zgodni – aby spowolnić rozprzestrzenienie się koronawirusa, wszyscy powinni spędzać jak najwięcej czasu w czterech ścianach. Właśnie z tego powodu powstała akcja „Wielkie Siedzenie w Domach”.

#wielkiesiedzeniewdomach  to ogólnopolska kampania społeczna, w ramach której zachęcamy do pozostania w domach, organizując bezpłatne spotkania online z artystami, sportowcami, dziennikarzami, pisarzami, naukowcami i Waszymi ulubionymi osobistościami. Pomóżmy sobie i zwalczmy niewidzialnego wroga w przyjemny i pożyteczny sposób.

– piszą organizatorzy. 

Do akcji przyłącza się coraz więcej znanych i cenionych z całej Polski. Warto wspomnieć chociażby o zespołach Nocny Kochanek i Big Cyc. Swoje wsparcie przekazał również Czesław Mozil, który dodatkowo zaprosił wszystkich na koncert on-line. Wydarzenie odbędzie się w sobotę o godz. 20:00 na kanale Facebook artysty.

%%REKLAMA%%

Izolacja jest jednym z najskuteczniejszych sposobów walki z koronawirusem. Warto do minimum ograniczyć wychodzenie z domu, a jednocześnie twórczo i aktywnie spędzać czas w czterech ścianach. Więcej o akcji „Wielkie Siedzenie w Domach” znajdziecie na Facebooku.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg | fot. Wacław Szacyło

KOMENTARZE

Przeczytaj także