Myles Kennedy (Alter Bridge, Slash) wskazał najlepszy zespół wszech czasów

/ 14 stycznia, 2021

Wokalista Alter Bridge znalazł się w gronie artystów, którzy zdecydowali się na wskazanie najlepszego jego zdaniem zespołu w całej historii muzyki rockowej.


Każdy ma swojego wykonawcę, który jego zdaniem był najważniejszym w całej historii gatunku. Jest to oczywiście opinia subiektywna. A który zespół w historii rocka był najlepszy zdaniem Mylesa Kennedy’ego?

Wokalista Alter Bridge i solowego projektu Slasha zapytany został, jak wyglądałby jego wymarzony line-up, gdyby nie mógł brać pod uwagę obecnych członków jego zespołów. Oto odpowiedź frontmana:

To ma tendencję do ciągłego zmieniania się. Zależy też, jaki gatunek muzyczny miałby grać zespół, bo uwielbiam wiele z nich. Jeśli jednak mowa o hard rocku czy ogólnie rock ‘n’ rollu, to w moim wymarzonym zespole znaleźliby się Jimmy Page na gitarze, John Paul Jones na basie, John Bonham na perkusji i Robert Plant na wokalu… Czekaj, to Led Zeppelin, czyli najlepszy zespół wszech czasów!

No i wszystko stało się jasne – Myles Kennedy stawia na Led Zeppelin. Wybór bardzo mądry i jednocześnie mało zaskakujący.

Wydanie Specjalne – Led Zeppelin: KUP TERAZ

KOMENTARZE

Przeczytaj także