Myles Kennedy (Alter Bridge) wskazuje najważniejszy obecnie zespół metalowy

/ 28 października, 2019

Myles Kennedy w wywiadzie dla szwedzkiego portalu „RockSvergie” przyznał, że komponując utwór „Native Son” inspirował się francuskim zespołem metalowym Gojira.

Polski koncert Alter Bridge przeniesiony

Wokalista Alter Bridge powiedział:

Kiedy tworzyłem ten riff słuchałem dużo Gojiry. Moim zdaniem to najważniejszy dzisiaj zespół metalowy. Wytaczają trendy młodszym zespołom, które zaistniały w ciągu ostatnich dwóch dekad. Powalają mnie. Są to także niezwykle spoko goście, bardzo utalentowani. Zdecydowanie się wyróżniają, są znakomitymi jednostkami. Są wyjątkowi.

Ich muzyka jest inteligentna. Riffy nie są jak wyjęte z podręcznika metalu. Joe w swoich gitarach i jego brat, który jest genialnym perkusistą, robią coś unikalnego. Ich produkcja też jest niesamowita. To przełomowy zespół i jeszcze długo będzie o nim głośno.

Zespół Alter Bridge promuje najnowszy album, „Walk The Sky”. W ramach trasy koncertowej grupa wystąpi 23 listopada w Warszawie. UWAGA! Koncert został przeniesiony do Areny Ursynów.

%%REKLAMA%%

Więcej o Alter Bridge znajdziecie w październikowym numerze „Teraz Rocka”, który jest jeszcze w sprzedaży, a w którym znajdziecie obszerny wywiad z Mylesem Kennedym i Markiem Tremontim, a także w numerze listopadowym „Teraz Rocka”, który do sprzedaży trafi 30 października. Tam zespołowi Alter Bridge poświęcona będzie wkładka.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także