Myles Kennedy przestrzega przed słuchaniem muzyki na słuchawkach

/ 24 maja, 2021


Myles Kennedy przyznaje, że w młodości popełnił błąd słuchając muzyki na słuchawkach zbyt głośno.


Dziś słuchanie muzyki na słuchawkach jest popularniejsze niż kiedykolwiek. Dostępność i poręczność przenośnych odtwarzaczy, którymi najczęściej są nasze telefony, skłania nas do słuchania muzyki na słuchawkach wszędzie – w autobusie, pociągu, na spacerze, podczas jazdy na rowerze.

Jednak zbyt głośne słuchanie muzyki na słuchawkach może być niebezpieczne. Przekonał się o tym Myles Kennedy. W wywiadzie dla „Teraz Rocka” opowiada, że w młodości muzyka towarzyszyła mu wszędzie:

Tak działała muzyka na mnie. Kiedy byłem młody, potrafiłem się w niej zatracić. Wkładałem kasetę do małego walkmana, zakładałem słuchawki i słuchałem muzyki tak głośno, jak się dało, choć dziś tego nie polecam, bo zniszczyłem sobie słuch (śmiech). Ale na tym polega piękno muzyki: ma działanie terapeutyczne i sprawia, że życie staje się nieco lżejsze.

Cały wywiad z Mylesem Kennedym znajdziecie w majowym numerze „Teraz Rocka”, który w sprzedaży będzie dostępny TYLKO DO WTORKU. Później będzie go można kupić tylko przez naszą stronę.

MAJOWY TERAZ ROCK – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także