Mystic Festival 2019 z kolejnymi dużymi gwiazdami. Robi się coraz goręcej!

/ 9 listopada, 2018

Mystic Festival powróci po wieloletniej przerwie na koncertową mapę Polski w wielkim stylu. Impreza odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe. Wcześniej ogłoszone zespoły to Slipknot, King Diamond, Amon Amarth i Testament. Teraz dołączyli do nich Powerwolf, Trivium, Carcass i Municipal Waste. Organizatorzy zbliżają się dopiero do połowy koncertowych ogłoszeń.

W przyszłym tygodniu powinniśmy poznać kolejne, i to duże, gwiazdy.

Nowa płyta Slipknot wkrótce

Slipknot pracuje aktualnie nad nowym albumem studyjnym. W wywiadzie dla „Ressurection Fest TV” Corey Taylor powiedział, że nowy album Slipknot najprawdopodobniej ukaże się latem 2019 roku:

Wszystko zależy kiedy wejdziemy do studia. W tej chwili nasz plan wygląda tak, by wejść do studia na początku roku. Kilka miesięcy zajmą nagrania, kilka miesięcy produkcja, przygotowanie nowych masek, strojów i całej reszty. Mamy nadzieję ruszyć w trasę latem, kiedy ukaże się album.

Wokalista zdradził także, że muzycy mają w zanadrzu 20 utworów:

Są bardzo dobre. Zobaczymy, które wypadną najlepiej i te wybierzemy na płytę. Będziemy jednak się starali, żeby ludzie mogli usłyszeć wszystkie kawałki, może więc po wydaniu płyty wydamy coś jeszcze.

Grupa opublikowała teledysk do utworu "All Out Life". Więcej szczegółów odnośnie nowego albumu powinniśmy poznać niebawem.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także