Mystic Festival 2021 dojdzie do skutku? Organizator wydał oświadczenie

/ 15 lutego, 2021

Choć sytuacja nie jest sprzyjająca, organizatorzy dużych festiwali wciąż wierzą, że te dojdą do skutku. Jak wygląda sytuacja z Mystic Festival 2021?


Mystic Festival 2021 ma odbyć się na terenie Stoczni Gdańsk w dniach 2-4 czerwca. Gwiazdami imprezy będą Judas Priest, Gojira, Katatonia, Killing Joke, Mastodon, The Hu czy Mercyful Fate.

Na świecie kolejne imprezy masowe są odwoływane, dlatego wielu fanów rockowego grania martwi się o dalsze losy Mystic Festival 2021. Organizatorzy postanowili zareagować i opublikowali oświadczenie:

Drodzy przyjaciele, podobnie jak was, tak i nas niepokoi sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie oraz związane z nią obostrzenia, ale nie poddajemy się. Pilnie śledzimy komunikaty i rozporządzenia zarówno dotyczące kwestii organizacyjnych na miejscu, jak i transportu międzynarodowego. Dzisiaj, w połowie lutego, możemy wam powiedzieć jedno: MYSTIC FESTIVAL 2021 niezmiennie planowany jest na 2-4 czerwca.

Cały wpis poniżej:

Teraz organizator poinformował wcześniej, jak podzielone zostały koncerty według daty oraz scen. Poniżej plakat, który dokładnie określa te wszystkie zmienne:

Karnety na Mystic Festival 2021 można nabyć w cenie:

  • Pula nr 3 – 479 zł – do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
  • Pula nr 4 – 499 zł – do wyczerpania limitowanej puli
  • Pula nr 5 – 519 zł – do wyczerpania

Wszystkie karnety dwudniowe zakupione na rok 2020 zachowują ważność i zapewniają wstęp na całość (3 dni) festiwalu w 2021 roku.

Bilety jednodniowe z 2020 roku będą ważne w dowolnym, wybranym przez was dniu w 2021 roku, będzie można je też rozszerzyć do karnetu trzydniowego za jedyne 200 zł, wykupując dodatkowy bilet, który jest dostępny w formie upgrade’u na stronie Mystic Festival.

KOMENTARZE

Przeczytaj także