Mystic Festival 2023 bez jednej z gwiazd. Ogłoszono zastępstwo [LINE-UP]

/ 6 czerwca, 2023

Jeden z zespołów, który miał pojawić się na Mystic Festivalu 2023, zmuszony został do odwołania swojego występu.


Właśnie poinformowano, że zespół Godflesh nie będzie mógł pojawić się podczas tegorocznego Mystic Festivalu. Powodem okazały się względy formalne, o których zespół napisał w oświadczeniu (publikujemy je niżej). Organizator postanowił działać szybko i już znalazł zastępstwo dla grupy, która miała pojawić się podczas Warm Up Day.

Niestety musimy odwołać nasz występ na Mystic Festival, ponieważ nasze paszporty są przetrzymywane znacznie dłużej niż się spodziewaliśmy w ambasadzie amerykańskiej w Wielkiej Brytanii.

Nie możemy bez nich podróżować i niestety niewiele możemy na to poradzić.

Wiemy, że Polska z niecierpliwością czekała na występ Godflesh i mamy nadzieję, że wrócimy do was tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Specjalne podziękowania kierujemy do organizatorów i ekipy Mystic za wszystko, co do tej pory zrobili i chcemy jeszcze raz powiedzieć, że bardzo nam przykro z powodu tego wszystkiego, ale wydarzyła się rzecz poza naszą kontrolą.

– napisał zespół Godflesh.

Nowym zespołem w składzie Mystic Festivalu jest Deströyer 666, który pojawi się na scenie podczas Warm Up Day. Reszta występów na imprezie odbędzie się zgodnie z harmonogramem.

Mystic Festival 2023 rozpocznie się już jutro, 7 czerwca, i potrwa do 10 czerwca. Gwiazdami imprezy są Ghost, Gojira, Danzig, Behemoth, Dark Angel oraz Testament.

KOMENTARZE

Przeczytaj także