Na Pol'and'Rock Festival 2020 miała pojawić się wielka gwiazda. O kogo chodziło?

/ 29 kwietnia, 2020

Z powodu pandemii koronawirusa, tegoroczny Pol'and'Rock Festival został odwołany. Kilka dni temu organizatorzy opublikowali obszerne oświadczenie, w którym poinformowali o okolicznościach anulowania imprezy. Dowiedzieliśmy się również, że w tym roku planują wprowadzić w życie rozwiązanie alternatywne i jednocześnie zapowiedzieli przyszłoroczną edycję festiwalu.

Jurek Owsiak, który w Antyradiu prowadzi audycję „Zaraz będzie ciemno”, zdradził, że miał „dogadanego” jeszcze jednego zagranicznego wykonawcę – jedną z największych, jeśli nie największą gwiazdę tegorocznej edycji. Mowa o zespole Limp Bizkit, który miał zostać dodany do line-upu w najbliższym czasie. Co oczywiste, występ amerykańskiej formacji na Pol'and'Rock Festival 2020 nie dojdzie do skutku.

%%REKLAMA%%

W tym roku na festiwalu zagrać mieli między innymi Static-X, Clutch, Dropkick Murphys, The Exploited, While She Sleeps, Tagada Jones, Jinjer, Death Angel i inni.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także