Nadaj jesieni muzycznych barw i koncertuj z eBilet!

/ 4 października, 2021

Koncertowa jesień zapowiada się znakomicie!


Jesień to wbrew pozorom nie czas, żeby skryć się pod kocem z kubkiem herbaty w ręce. Zamień swoją kanapę na salę koncertową i nadaj razem z eBilet muzycznych barw nadchodzącym miesiącom. Muzyka na żywo, a do tego spektakle teatralne, filmy wyświetlane na kinowym ekranie i emocjonujące wydarzenia dla miłośników sportowej rywalizacji. Sprawdź czym zaskoczy Cię Jesień z eBilet.

Barwne wydarzenia jesień z eBilet

Warszawa, Kraków, Wrocław… – polskie miasta udowadniają, że koniec lata nie zamyka drzwi przed kulturalnymi wydarzeniami. Tegoroczna Jesień z eBilet wybrzmi dźwiękami wielogatunkowej muzyki, rozbudzi apetyt na sztukę i rozpali sportowego ducha. W najbliższych miesiącach czekają na Ciebie koncerty na żywo, podczas których rozgrzewać Cię będą najlepsi polscy artyści, w tym m.in. Roksana Węgiel, Michał Szpak czy Maryla Rodowicz. Przygotuj się także na nową trasę koncertową — Poeci Rocka, czyli prawdziwą muzyczną zaporę przed jesienną melancholią. David Bowie, Bob Dylan, John Lennon — tych artystów chyba nie trzeba przedstawiać… Przyjdź i posłuchaj ich legendarnych utworów w wykonaniu Piotra Roguckiego, Pauliny Przybysz, Johna Portera czy Sławka Uniatowskiego. Szeroki repertuar emocji przeżyjesz nie tylko na koncertowej sali. Czekają na Ciebie również kina i polskie teatry, które tej jesieni dają Ci możliwość spotkania się z aktorami podczas najlepszych spektakli, w tym rozśpiewanych i roztańczonych musicali. A jeśli czujesz pragnienie sportowych wrażeń, zarezerwuj jeden ze swoich weekendów na wyścigi konne czy mecz hokeja i kibicuj najlepszym.

Queen symfonicznie bo jesteś zwycięzcą!

Wiesz, że pokonując jesienną chandrę stajesz się prawdziwym zwycięzcą? Wtedy pozostaje już tylko wyśpiewać „We are the champions” podczas koncertu Queen Symfonicznie, a okazji do tego z pewnością nie zabranie. Chór i orkiestra Alla Vienna w najbliższych miesiącach odwiedzą wiele polskich miasta, w tym m.in. Łódź w pierwszą sobotę października czy Szczecin podczas ostatniego listopadowego weekendu. W trakcie dwugodzinnego spektaklu wybrzmią najwspanialsze kompozycje legendarnego zespołu, jak np. „One Vision” i „Under Pressure”, które są nowością w muzycznym programie. Przyjdź i posłuchaj ich w symfonicznym wydaniu.

Artur Rojek muzyka bez końca

Jak się trzymać w pionie, kiedy… wieje jesienny wiatr? Wybierając się na koncert Artura Rojka i razem z nim przeżywając muzyczne emocje podczas eventów w nieco innej, kameralnej i klimatycznej odsłonie. Jesienią artysta odwiedzi wiele polskich zakątków, aby razem z Tobą śpiewać i tańczyć bez końca. W październiku zagra m.in. w Radomiu, Dębicy czy Wejherowie, z kolei listopad rozpocznie koncertem w Bytomiu, a zakończy w Płocku.

Anita Lipnicka 25 lat z Tobą

Muzyczne 25-lecie świętuje tej jesieni Anita Lipnicka. Nie tylko legendarne piosenki, ale też historie i tajemnice, które w sobie kryją… Jubileuszowa trasa Intymnie to wyjątkowe koncerty, podczas których wokalistka będzie dla Ciebie śpiewać i opowiadać. Na koncertowej mapie nie brakuje takich polskich miast jak Radzymin, Wrocław, Kraków czy Warszawa.

Sławek Uniatowski — The best of

Muzycznego tempa nie zwalnia także Sławek Uniatowski. Lista koncertów jest długa i obejmuje m.in. Włocławek, Ełk, Poznań czy Katowice. Z pewnością będą to niezapomniane koncerty Sławka Uniatowskiego, podczas których nie tylko będziesz mieć okazję posłuchać autorskich utworów Sławka Uniatowskiego, ale także piosenek z repertuaru jego największych idoli. Kogo? Chociażby Zbyszka Wodeckiego i Andrzeja Zauchy.

Brodka wytrawnie, surowo i bez lukru

Brodka to kolejna artystka, której jesień niestraszna. Wokalistka rusza w trasę i w najbliższych miesiącach odwiedzi Kraków, Gdańsk, Warszawę, Wrocław oraz Poznań, by zaśpiewać dla Ciebie piosenki z najnowszego albumu Brut. Pierwszy koncert Moniki Brodki już 22 października.

Ralph Kaminski — KORA

Tegoroczna jesień to także okazja, aby posłuchać utworów Kory i grupy Maanam w aranżacji młodego artysty. 15 października światło dzienne ujrzy nowa płyta Ralpha Kaminskiego „KORA„, na której nie zabraknie zarówno ponadczasowych utworów artystki, jak i tych mniej znanych. Pierwszy koncert Ralpha Kaminskiego  promujący album odbędzie się w 27 listopada w Olsztynie. W kolejnych tygodniach Ralph odwiedzi m.in. Gdańsk, Warszawę, Katowice czy Lublin.

KOMENTARZE

Przeczytaj także