Najnowszy klip z „Narodzin gwiazdy” zdradza zakończenie filmu [SPOILER]

/ 29 października, 2018

Na festiwalach filmowych w Wenecji oraz Toronto odbyły się pierwsze światowe pokazy filmu „Narodziny gwiazdy”. Obraz z zbiera świetne recenzje. W portalu Rotten Tomatoes tytuł może poszczycić się wynikiem 95% pozytywnych opinii krytyków. „Narodziny gwiazdy” pojawią się w polskich kinach 30 listopada.

Lady Gaga rozpuszczała fałszywe recenzje filmu „Venom”?

Produkcję promują kolejne utwory i fragmenty, ale uważać trzeba na najnowszy z nich – promocyjny klip przygotowany na potrzeby utworu „I’ll Never Love Again”. Jest to zamykająca film piosenka, w której widzimy występującą na scenie Ally (w tej roli Lady Gaga), a rzecz dzieje się – UWAGA, SPOILER – po samobójczej śmierci Jacksona Maine (w tej roli Bradley Cooper):

Lady Gaga powalczy o Oscara

Film Bradleya Coopera „Narodziny gwiazdy” na pewno powalczy o większość filmowych nagród. Ujmująca, uniwersalna historia, a także świetne aktorstwo – samego reżysera, ale również towarzyszącej mu Lady Gagi. A może przede wszystkim jej. 

Wszyscy są zgodni bowiem, że największą wygraną filmu „Narodziny gwiazdy” jest Lady Gaga, która – zdaniem niektórych specjalistów – powinna skupić się od teraz na filmie, a nie wokalnych popisach. Stephanie Zacharek z magazynu „Time” napisała:

Zaskoczeniem jest, jak charyzmatyczną postacią może być Gaga, gdy zrezygnuje z ekstremalnego scenicznego make-upu, dziwacznych peruk i pomysłowych kostiumów.

Recenzentka napisała – w kontekście Gagi – że możemy mówić o „narodzinach filmowej gwiazdy”. Podobnych opinii można znaleźć znacznie więcej, a występowi piosenkarki poświęcane są całe obszerne akapity.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także